A+ A A-

Koncerts "Ziemas Ainavas"

Afiša 2018 ieeja bez maksas

15.decembrī, plkst. 17.00
 Mētrienas tautas namā uzstāsies Duets Mediante ar koncertu “Ziemas Ainavas” 
Tuvojoties gada tumšākajam laikam reizē ar to atnāks arī gada vis-visgaišākie svētki! Un mēs – Duets Mediante – esam gatavi steigt palīgā tos padarīt vēl gaišākus!
Jaunajā koncertprogrammā “Ziemas ainavas” cenšoties rast atbildi uz jautājumu, kas tad īsti ir šīs gaismas esence, mūsu muzikālais ceļojums piestās gan Ziemassvētku tirdziņa burzmā,

gan pie izraudzītās eglītes meža vidū, apciemos vecmāmiņu mazajā lauku ciematiņā, ielūkosies kurmīša alā un aizvedīs mūs laikā, kad vispatiesāk ticējām brīnumiem!
Muzikālajā audeklā esam ieauduši Inga Ulmaņa, Aigara Voitišķa, Jāņa Lūsēna, Anitas Rezevskas un citu latviešu komponistu Ziemassvētku melodijas līdz šim nedzirdētās aranžijās.
Mediante ir muzikāli dinamisks duets, kas meklē harmonisku akadēmiskā smalkuma, svingam raksturīgās improvizācijas un estrādes mūzikas interpretācijas apvienojumu. Tā ir dzirkstoša vokāla un jūtīgas akordeona spēles rotaļa, kas aicina klausītāju uz brīdi atstāt aiz durvīm ikdienas rūpes un caur dziesmu izdzīvot patiesu, jautru un gaiši smeldzīgu stāstu.